Bize Ulaşın

Nöroloji Uzmanı
Didem Er İletişim

Tedavi seçenekleri hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.


Alanında Uzman Kadro

Hastalarımızın sağlığına kavuşması bizim için birincil önceliktir. Nöroloji bölümünde sizlere gerekli testler ve taramalar yapıldıktan sonra en etkili ve sonuç odaklı tedavi sürecine başlıyoruz. Sağlığınıza en erken şekilde kavuşmanız için çalışıyor ve hergün kendimizi geliştiriyoruz. Bu önceliğimizi en son teknolojik cihazlar kullanarak ve doğru tanı koyarak erken tedavi sürecine başlıyoruz. Nöroloji alanında sizlere en ileri ve güncel teknoloji imkanlarını sağlayarak sizlerin sağlığına kavuşması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bizlere ulaşabileceğiniz adres ve telefon numarasını çalışma saatleri içerisinde aradığınızda, randevu alarak kontrol sürecine başlayarak en kısa sürede tedavi sürecine başlıyoruz.
Sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileğiyle... Uz.Dr. Didem Er

Çalışma Saatlerimiz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen çalışma saatleri içerisinde iletişime geçiniz.

  • 800 - 1700
  • 1000 - 1500

İletişim

Sizlere nöroloji alanında en iyi hizmeti verebilmek için iletişim adreslerimiz ;

Yenimahalle Mahallesi, Şht.
Mesut Birinci Cd. No:85,
55080 Canik/Samsun
Medicana International Samsun

Bize mesaj gönderin

Bizi arayın 0362 231 05 05

    Bizlere sormak istediğiniz nöroloji alanındaki sorularınızı buradan iletebilir ve tedavi hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz konuları bu alandan sorı sorarak öğrenebilirsiniz.


    Medicana International Samsun Ayrıcalığıyla Sizleri Sağlığınıza Kavuşturuyoruz    Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.